left_col_top.jpg, 730B

 oleje a mazivá SHELL

shell-0008

Shell SPIRAX A/AX, SAE 80W - 90, SAE 85W - 140
Sú to špičkové vysokotlakové prevodové oleje tvrdo a bezpečne pracujúce v poľnohospodárskych strojoch za najťažších pracovných podmienok pri širokom rozsahu teplôt. Sú vhodné pre veľmi zaťažované koncové prevody, rozvodovky  pracujúce pod extrémne vysokými tlakmi, vrátane hypoidných prevodov.
Obsahujú vysokotlaké prísady, ktoré zaručujú vysokú odolnosť a únosnosť mazacieho filmu, prísady potlačujúce koróziu a aditíva zvyšujúce ich oxidačnú stabilitu.

 

Shell TELLUS  S a T
Rada špičkových vysokokvalitných hydraulických olejov s viac ako 50-ročnou históriou s univerzálnym použitím a s mimoriadne vysokým viskozitným indexom. Obsahujú antioxidačné, protikorózne, protipenivé a protioderové prísady.
Sú vhodné najmä pre hydraulické systémy vyžadujúce kvapalinu so zvýšenou schopnosťou ochrany proti opotrebeniu a extrémnym tlakom.

 

Shell DONAX TD
Špeciálne oleje najvyššej kvality určené pre mazanie prevodoviek, diferenciálov, mokrých bŕzd a hydraulických okruhov poľnohospodárskych mechanizmov. Zabezpečuje absolútne hladký a plynulý chod všetkých agregátov strojov a dokonalú ochranu proti opotrebovaniu. Vďaka vysokej oxidačnej a tepelnej stabilite obmedzuje koróziu a zabezpečuje dokonalú čistotu systémov, čím znižuje opotrebenie a predlžuje životnosť. Ich kvalita bola potvrdená náročnými prevádzkovými skúškami v celom rade traktorov rôznych výrobcov. Pri aplikácii treba v plnej miere rešpektovať doporučenia výrobcov strojov.

 

Shell RETINAX  HD 2
Špeciálne plastické mazivo s obsahom vysokotlakých, protioderových, antioxidačných a protikoróznych prísad. Vyznačuje sa mimoriadnou mechanickou stabilitou a výbornou odolnosťou voči vode. Je určené pre široké použitie v poľnohospodárskych, stavebných a lesníckych strojoch, ktoré pracujú v podmienkach vysokého zaťaženia, rázového namáhania, za prítomnosti vody a prachu.

 

Shell RETINAX  EPX 2
Špeciálne líthiové mazivo s obsahom vysokotlakových prísad - sulfidu molybdeničitého ako tuhej častice. Poskytuje extra ochranu pre listové perá, guľové kĺby, zvislé čapy a podobné aplikácie. Veľmi dobre odoláva vode.

shell-spirax-2x1l-orez

shell-sud-orez

 

 

shell-vedro-donaxtd-orez

 

 

retinax-sudy-fin

 

 

shell-vazelina-3x
bgr_left.gif, 4,0kB